نمادها » شیطان پرستی، فراماسونری و صهیونیزم؛ مثلثی جدایی ناپذیر (به همراه مقایسه نمادها)


موضوعات

تازه ها

شیطان پرستی، فراماسونری و صهیونیزم؛ مثلثی جدایی ناپذیر (به همراه مقایسه نمادها)

در نسبت میان صهیونیسم و فراماسونری شکی نیست، درباره ارتباط میان شیطان‌پرستی و صهیونیسم می‌توان به نمادها، آداب و مناسک مشترک شیطان‌پرستی با فراماسونری اشاره کرد.

شیطان پرستی، فراماسونری و صهیونیزم

گذشته از اعتقادات، اعمال و سمبل‌ها، شیطان‌پرستان، ظاهری متفاوت با دیگران دارند که می توان آنها را به راحتی از دیگر افراد جامعه، تشخیص داد به طور مثال مدل موهایشان عجیب و غریب است. اکثرا ابروهایشان را می تراشند یا به سمت بالا طراحی می کنند، رنگ آرایششان اغلب مشکی، بنفش و قرمز تند است، پوست بدنشان را با اشکالی مانند جمجمه، صورتک‌های شیطانی و سمبل‌ها خالکوبی می‌کنند، لباس‌هایشان از جنس جیر و چرم و اکثرا به رنگ مشکی و قرمز می‌باشد، چکمه‌های چرمی ساق بلند که اغلب با فلز تزئین شده است می‌پوشند. افراد وابسته به این فرقه مانند فراماسون‌ها از برخی علائم و نمادهای رفتاری نیز برای ابراز همراهی با این فرقه استفاده می‌کنند. یکی از این علائم دست شیطان (یا کرنوتی در ایتالیایی) به معنی حکومت شیطان است. این علامت جهانی از سوی سیاستمداران، افراد مشهور و گروه‌های «هوی متال»، برای اظهار وفاداری به نیروهای شیطانی به کار می‌رود و علامت بصری به معنای «سلام شیطان» است.

شیطان پرستی مدرن، فراماسونری و صهیونیسم بین‌الملل
محققان بسترهای ظهور شیطان‌پرستی در غرب را در پنج عامل می‌دانند. فلسفه یونانی، پروتستانتیزم (اصلاح دینی)، معرفت شناسی یهودی از شیطان، افول معنویت و ظهور مکاتب فلسفی پوچ‌گرا در عصر حاضر غرب و رمانس‌گرایی به عنوان کپی دروغین از اسطوره‌گرایی در جهان اسلام و آئین‌های شرقی برای پاسخ‌گویی به خلا ناشی از احساس نیاز به وجود قهرمان، ۵ عامل جاری در فرهنگ غربی هستند که زمینه را برای ظهور و گسترش شیطان‌پرستی در سرزمین‌های حامل این فرهنگ فراهم ساخته است. افراد مشهور و گروه‌های «هوی متال»، برای اظهار وفاداری به نیروهای شیطانی به کار می‌رود و علامت بصری به معنای «سلام شیطان» است.

از طرفی صهیونیسم بین‌الملل با تکیه بر سرمایه‌داران بزرگ خود و با صرف مبالغ هنگفت، دست به ساخت این جریان‌ها زده و همواره به طور عمدی تلاش می‌کند تا نمادها و مناسک موجود در آئین یهود را در این فرقه‌ها تعمیم دهد تا علاوه بر در دست داشتن رشته کنترل آنها، همواره تصویر با هیبت و مخوفی را از خود در اذهان جهانی به جا گذارد. البته رفتارهای صهیونیست‌ها که تبدیل به هسته‌ای خاص و منسجم در دل جامعه یهودی شده‌اند، همواره مورد تایید کلیت یهودیان نبوده است و ریشه در محافل ثروت و قدرت جهانی دارد.

به عنوان نمونه یکی از جریاناتی که توسط یهودیان در قالبی سیاسی بازتولید شده جریان فراماسونری است. هر چند شکل نخستین فرماسونری یک تشکل مخفی صنفی و فنی در دایره معماران بود اما بعدها مورد بهره‌برداری سرمایه‌داران و قدرت‌های پنهان وابسته به محافل صهیونیستی قرار گرفت و تبدیل به جریانی سیاسی و فرهنگی گردید و بر اساس منافع محافل زرسالار و زورمدار حامی خود، در اقصی نقاط جهان گسترش یافت.

از آنجا که در نسبت میان صهیونیسم و فراماسونری شکی نیست، درباره ارتباط میان شیطان‌پرستی و صهیونیسم می‌توان به نمادها، آداب و مناسک مشترک شیطان‌پرستی با فراماسونری اشاره کرد به عنوان نمونه فصل مشترک مهم و اصلی این جریان‌ها الحاد و مبارزه با دین‌داری است. از دیگر نقاط مشترک می‌توان به فعالیت پنهانی و شبکه‌ای، سانترالیزم شدید در دو تشکل‌، برخورد قاطع و حذف فیزیکی افراد خارج شده از تشکیلات، مناسک جنسی و انجام رفتارهای نابهنجار و غیر متعارف از سوی افراد در برنامه‌های گروهی اشاره کرد.

مشترکات شیطانیسم و یهودیت
برخی از آئینهای ساختگی در متون دینی و اعتقادات یهود عمده‌ترین عامل ایجاد نحله فاسد فلسفی و فرهنگی شیطان‌پرستی بوده است. از منظر نقش آئین یهود و صهیونیست‌ها در شکل‌گیری شیطان‌پرستی چند نکته ذیل قابل توجه است:
۱ـ براساس آموزه‌های یهودی و عبرانی، شیطان نه یک موجود بد، بلکه یک فرشته خادم برای آزمایش انسان‌ها است. (نگاه مثبت یهود به شیطان)
۲ـ در مکاشفات بخشی از کتاب مقدس یهودیان نیز به عدد ۶۶۶ عدد مقدس شیطان‌پرستان اشاراتی شده و از آن به عنوان عدد وحش توصیف شده است که باید شمرده شود. شیطان نه یک موجود بد، بلکه یک فرشته خادم برای آزمایش انسان‌ها است.
۳ـ خواه‌ناخواه متون یهودی منبع برداشت برای مسیحیان نیز قلمداد می‌شوند و نگاه خاص یهودیت به شیطان‌، تاثیرات فراوانی را بر مسیحیت داشته است.

۴- وجود کلمات عبری در انجیل شیطانی در کنار کلمات انگلیسی و یونانی.
۵- حک شدن کلمات عبری در برخی نمادهای شیطان پرستان مثل کلمات عبری روی عصای مخصوص کشیش کلیسای شیطان.
۶- شیوع آموزه‌های جادوگری در یهودیت و شیطان‌پرستی به طور مشترک.
۷- اشتراک در آداب و مناسک کلیسای شیطان و لژهای فراماسونری مانند سلام شیطان (کرنوتی)، استفاده از ماسک‌های عجیب و غریب هنگام ادای مناسک و…
۸- اشتراکات فراوان نحله تصوف آئین یهود (کابالا) و شیطان پرستی مانند مناسک جنسی هر دو فرقه، نماد ‌پنتاگرام که به مثابه ابزاری برای جادوگران کابالیست مورد استفاده قرار می‌گرفته است و در شیطان‌پرستی یک نماد مقدس محسوب می‌شود.
۹-از دیگر نمادهای مشترک شیطان‌پرستان و دین یهود می‌توان به بز و استفاده از نماد رسمی رژیم صهیونیستی یعنی پرچم این رژیم توسط این جریان الحادی اشاره کرد.

موضوع : نمادها و نشانه های فراماسونری, نمادهای شیطان پرستی, نمادهای صهیونیزم ، تاریخ ثبت : ۱۴ بهمن ۸۹ ، زمان ثبت : ۱۹:۵۲

دیدگاه های ارسال شده توسط کاربران


ارسال شده توسط : نورالمهدی

با سلام
اگر امکانش هست مارا لینک یا لگو مارا در سایت خود قرار دهید
باتشکر از حمایت شما
http://www.noorolmahdi.tk

ارسال شده توسط : admin

سلام
لینک شما در قسمت حامیان قرار گرفت…

ارسال شده توسط : وحید

با سلام وخسته نباشید میشه این موضوع را بیشتر توضیح داده و سایتهای خارجی که شیطان پرستی را تبلیغ می کنند معرفی کنید چون من در این مورد دارم تحقیق می کنم و پروژه دانشگاهی دارم . با تشکر

ارسال شده توسط : تیرتاش

با عرض سلام
من رو با اسم (انواع ماشین آلات صنعتی) لینک کنید

ارسال شده توسط : نور بصیرت

با سلام خدمت مدیر محترم سایت
از مطالب سایت زیبا و پرمحتوای شما همیشه استفاده نموده ایم، انشاء الله که این حرکت مقدستان در جهت بصیرت افزایی و ولایتمداری برکت روزافزون یابد .
وبلاگ بصیرت آخرالزمانی متعلق به گروه فرهنگی نور بصیرت است که اعضای آن برادران و خواهران طلبه و دانشجو هستند .
(مرامنامه و عقاید اعضاء در وبلاگ درج شده است)
اگر مایل هستید تا تبادل لوگو نماییم اطلاع دهید تا لوگوی شما را در وبلاگمان قرار دهیم .
با تشکر .
لطفاً به اطلاع ما برسانید تصمیمتان را .
موفق باشید . یا علی
http://www.nbasirat.blogfa.com

ارسال شده توسط : admin

سلام
با تشکر از اظهار لطف شما.
نشان شما در بخش حامیان سایت نمادها قرار گرفت.
اللهم عجل لولیک الفرج

ارسال شده توسط : mahshid

salam man age bekham hamkari konam emkanesh hast?

ارسال شده توسط : admin

سلام
لطفا مطالب و مقالات خودتون رو از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتون در سایت قرار بدیم.

ارسال شده توسط : Jennabel

I bow down humbly in the persnece of such greatness.

تبلیغات


حامیان

پیوندها

نشان سایت نمادها